недела, 5. февруари 2023. Вести денес: 0
home Познати

Милица Тодоровиќ не сака летото да го дочека со вишок на килограми – имаше повеќе од 71 килограм, а сега изгледа како темпирана бомба (ФОТО)

Милица Тодоровиќ не сака летото да го дочека со вишок на килограми – имаше повеќе од 71 килограм, а сега изгледа како темпирана бомба (ФОТО)

Пејачката Милица Тодоровиќ (30) подолго време мака мачеше со вишокот  на килограмите, а овој пат се реши драстично да го промени својот изглед.

Пејачката не сака и ова лето да го помине како „буцка“ па се одлучи да направи голема промена во својот живот.

Според извор близок до пејачката таа намалила да јаде храна, но ги зголемила оброците во текот на денот.

-Како и многумина нејзини колеги Милица се опушти за време на карантинот, нигде не се движеше и уживаше во својот дом. Сега дојде време гледањето филмови и јадењето да го замени со слабеење, вели изворот.

Инаку и самата пејачката во една прилика откри дека многу сака да јаде, но дека е дојдено време и да се занимава со својот изглед за ова лето.