вторник, 31. јануари 2023. Вести денес: 0
home Познати

Милица Тодоровиќ ја подигна маичката и го покажа голиот стомак од кој се срамеше- пејачката се стопи како никој досега (ФОТО)

Милица Тодоровиќ ја подигна маичката и го покажа голиот стомак од кој се срамеше- пејачката се стопи како никој досега (ФОТО)

Српската пејачка Милица Тодоровиќ успешно се опоравува од коронавирусот кој го прележа заедно со пејачката Славица Чуктераш.

Некогашната победничка на „Ѕвездите на гранд“ за време на карантинот драстично ослабе, а резултатите ги покажа преку фотографии на Инстаграм.

 

View this post on Instagram

 

Osmeh govori sve! ? Najbolji @ksilkkeratin #milicatodorovic #ksilkkeratin

A post shared by Milica Todorovic (@milicatodorovicofficial) on

Тоа што е најважно според фановите е што пејачката успеала да го врати стариот изглед и топ форма.

 

View this post on Instagram

 

? Sminkanje u izolaciji ? #milicatodorovic #ljubavmanje

A post shared by Milica Todorovic (@milicatodorovicofficial) on

Имено на новите фотографии таа позира со подигната маичка каде и се гледа голиот рамен стомак кој до неодамна се срамеше да го покаже.

Најнови вести