среда, 28. јули 2021. Вести денес: 1
home Познати

Милица Тодоровиќ ја откри желбата за 2019 година: Никој не очекуваше дека ова ќе го признае среде емисија (ФОТО)

Милица Тодоровиќ ја откри желбата за 2019 година: Никој не очекуваше дека ова ќе го признае среде емисија (ФОТО)

Српската пејачка Милица Тодоровиќ откако претходно призна дека има вишок на килограми, сега најде замерка и на друг дел од своето тело.

Станува збор за нејзиниот нос кој во 2019 година таа сака да го намали.

-Сакам носот да ми биде помал, без операција. Не знам нешто ми порасна, дали килограмите ми одат во нос, не знам, вели Милица додека гостуваше во една емисија.

Оваа нејзина изјава ги изненади фановите кои сметаат дека пејачката е буквално совршена.

Коронавирус