петок, 20. мај 2022. Вести денес: 0
home Познати

Милица Павловиќ во врело издание: Пејачката се соблече гола (фото)

Милица Павловиќ во врело издание: Пејачката се соблече гола (фото)

Милица Павловиќ, една од најпопуларните млади српски пејачки, го забрза пулсот на многу нејзини фанови со најновите фотографии.

Никој не е рамнодушен кон изгледот на пејачката, а оваа сцена предизвика вистинска „бура“ на социјалните мрежи.

Милица позираше во многу провокативно издание – носи тесни црни панталони, додека нагре е гола.

ФОТО:МИЛИЦА ПАВЛОВИЌ/ИНСТАГРАМ

Таа ги покри нејзините гради рацете на кои носи црни кожни ракавици, а нејзиниот заводлив изглед украде воздишки кај многумина.

Ова може да се заклучи од бројните коментари кои постојано се редат под фотографијата, а еден од нив гласи:

„Милице, јас би ја препишал куќата“, напиша обожавател на младата sвезда.

ФОТО:МИЛИЦА ПАВЛОВИЌ/ИНСТАГРАМ

Фановите исто така пишуваат дека со нетрпение ги чекаат новите песни и албумот кој е во изработка.

Најнови вести

Коронавирус