четврток, 24. јуни 2021. Вести денес: 114
home Познати

МИЛИЦА ПАВЛОВИЌ ВО ПРОВОКАТИВНО ИЗДАНИЕ – нејзината црвена чипка го „запали“ Инстаграм (ФОТО)

МИЛИЦА ПАВЛОВИЌ ВО ПРОВОКАТИВНО ИЗДАНИЕ – нејзината црвена чипка го „запали“ Инстаграм (ФОТО)

Младата ѕвезда, српската пејачка Милица Павловиќ, привлекува големо внимание и коментари во јавноста откако се појави на балканската музичка сцена. Дали е поради изгледот, дали е поради попровокативното танцување и песни, сепак таа се најде на самиот врв на сцената.

Иако важи за убава и привлечна девојка, Милица никогаш не ја премина границата на добриот вкус. Но, овој пат, за потребите на едно снимање, таа направи исклучок. Носеше само долна облека и мрежести хулахопки.

Оваа провотивна фотографија предизвикаа лавина коментари. И дали претерала? Проценете сами.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Milica Pavlovic (@senoritamilica)

Најнови вести

ЕУРО 2020

Македонија