петок, 20. мај 2022. Вести денес: 0
home Познати

Милица Павловиќ ја накитија со евра за време на нејзиниот настап во Штип (видео)

Милица Павловиќ ја накитија со евра за време на нејзиниот настап во Штип (видео)

Милица Павловиќ важи за една од најзгодните и најатрактивни пејачки во регионот, па каде и да се појави знае да го привлече вниманието, како и со својот секси изглед и така и својата енергија.

Изминатиот викенд, Павловиќ имаше настап во Македонија односно во Штип каде што направи атмосфера до „плафон“.

Шармантната пејачка со својата енергија успеа да направи забава за паметење, но и да добие бакшиш.

Имено, додека ја пееше песната „Папи, папи“, момче од публиката ја „накити“ пејачката 5 000 евра.

Најнови вести

Коронавирус