вторник, 26. октомври 2021. Вести денес: 216
home Познати

Мили повреден на снимањето на „Ѕвездите на Гранд“! Се огласи и откри што се случило: Јас најлошо поминав (ФОТО)

Мили повреден на снимањето на „Ѕвездите на Гранд“! Се огласи и откри што се случило: Јас најлошо поминав (ФОТО)

Музичарот, продуцент и композитор Александар Милиќ Мили заврши со повреда на главата по една од снимањето на емисиите на „Ѕвездите на Гранд“, на која тој е член на жирито.

Изненадувањата во емисиите никогаш не завршуваат, особено кога станува збор за судир на мислења и дека снимањето може да тргне наопаку, покажа Мили на Инстаграм.

Тој покажа лесна повреда на главата и објасни што се случило.

– Наздравивме и ги искршивме чашите од глава на снимање на „Ѕвездите на гранд“. Сред настапот на мој кандидат наздравувавме заедно и ги искршивме чашите, во глава! Јас полошо поминав, напиша Мили во опис на фотографијата.

Најнови вести

Локални избори 2021