сабота, 21. мај 2022. Вести денес: 82
home Познати

Милан Калиниќ покажа како разменува страст со сопругата- Ја зграпчи за врат, а тоа што следеше не остави никого рамнодушен (ФОТО)

Водителот Милан Калиниќ на Инстаграм објави фотографија на која фановите бурно реагираа.
Милан Калиниќ покажа како разменува страст со сопругата- Ја зграпчи за врат, а тоа што следеше не остави никого рамнодушен (ФОТО)

Имено тој е во брак со својата сопруга веќе 11 години, а со последната негова фотографија на Инстаграм само се докажа дека нивната љубов цвета.

Водителот овие празнични денови заедно со сопругата и семејството е на патување во Хрватска, па со фановите сподели романтична фотографија.

Милан на фотографијата ја држи Сандра за врат и страсно ја бакнува, а ова е само доказ дека по 11 години нивната љубов се уште трае, погледнете.

Најнови вести

Коронавирус