понеделник, 25. јануари 2021. Вести денес: 0
home Познати

Мики Црнкорак го прослави роденденот со ќерките (ФОТО)

Мики Црнкорак го прослави роденденот со ќерките (ФОТО)

Мики Црнокрак, поранешниот модел и сопственик на модната агенција „Црнокрак“, го прослави 52. роденден со семејството. На својот фејсбук-профил тој објави фотографија со ќерките Нина и Моника од домашната прослава, па им се заблагодари на пријателите за роденденските желби.

Најнови вести

Коронавирус