понеделник, 17. јануари 2022. Вести денес: 106
home Познати

Миа Костова откри на кого личи нејзиниот син (ФОТО)

Миа Костова откри на кого личи нејзиниот син (ФОТО)

Водителката на естрадниот „Backstage“, магазин Миа Костова на социјалната мрежа „Инстраграм“, објави фотографија од кога била малечка споредувајки се себе си со нејзиниот син.

Таа на фотографијата напиша:

-Да не се расправаме на кого личи Андрија.

Во прилог погледнете фотографија и од мама Миа и Андрија, па проценете сами:

Коронавирус