понеделник, 24. јануари 2022. Вести денес: 97
home Познати

Миа Костова објави фотографија од тоа како изгледаа нејзините природни и „напумпани“ усни (ФОТО)

Миа Костова објави фотографија од тоа како изгледаа нејзините природни и „напумпани“ усни (ФОТО)

Ако некогаш беше табу познатите да ги откриваат своите естетки корекции, денес се случува спротивното, дури е во тренд.

Поранешната водителка на ТВ магазинот „Бекстејџ“, Миа Костова е од оние што јавно проговорија за корекциите, особено за нејзините нови силиконски гради кои периодов се во нејзиниот фокус и горделиво ги покажува.

Но, пред да си стави нови, поголеми гради, Миа ги зголеми усните.


Третманите кои ги практикува се различни, но најчесто траат по неколку месеци по што треба нова интервенција.

Деновве таа повторно го врати посакуваниот волумен, а на Инстаграм објави фотографија преку која спореди како изгледаа нејзините природни и „напумпани “усни.

Коронавирус