понеделник, 19. октомври 2020. Вести денес: 120
home Познати

Миа Костова го покажа бујното деколте: „Да не биде дека ги имам за џабе“

Миа Костова го покажа бујното деколте: „Да не биде дека ги имам за џабе“

Поранешната водителка и инфлуенсерка Миа Костова, со својата најнова фотографија на социјалните мрежи покажа со што располага.

Таа позирала во провокативна поза, во син топ, па го покажала своето бујно деколте.

„Да не биде дека ги имам за џабе“ – напишала Миа.

Инаку Миа беше првата Македонка која што се фотографираше гола за македонското издание на „Плејбој“.

Миа пред околу три години стави силикони под диригентската палка на естетските хирурзи од клиниката „Фабјан“.

Коронавирус