недела, 28. мај 2023. Вести денес: 7
home Познати

Миа е секс-бомба и сите воздивнуваа по неа, но сега очите се вперени кон нејзиното секси момче (ФОТО)

Миа е секс-бомба и сите воздивнуваа по неа, но сега очите се вперени кон нејзиното секси момче (ФОТО)

Миа Борисављевиќ е меѓу најатрактивните пејачки на Балканот. По неа сите воздивнуваа.

Таа наскоро ќе стане мајка, а најголема поддршка и е Бојан Грујиќ, нејзиниот долгогодишен партнер.

Бојан го нарекуваат Аполон, а зошто е тоа така, веднаш ќе ви стане јасно.

Кога овој пар ќе се појави во јавноста, тој целосно ја засенува Миа иако таа пред бременоста беше нарекувана секс-бомба.

Saaamo jako ???

A post shared by Bojan Grujic (@bojanbokigrujic) on

Jos jedna sa snimanja novog spota 🙂 @hotel.xenon

A post shared by Bojan Grujic (@bojanbokigrujic) on

Ne znas ti ne znas ????

A post shared by Bojan Grujic (@bojanbokigrujic) on

A post shared by Bojan Grujic (@bojanbokigrujic) on

Jos jedna sa snimanja novog spota 🙂 @hotel.xenon

A post shared by Bojan Grujic (@bojanbokigrujic) on