понеделник, 21. јуни 2021. Вести денес: 0
home Познати

Миа Борисављевиќ изведе жежок стриптиз среде шума: Пејачката се соблече по долна облека, а тие двајца кришум ја гледаа… (ВИДЕО)

Миа Борисављевиќ изведе жежок стриптиз среде шума: Пејачката се соблече по долна облека, а тие двајца кришум ја гледаа… (ВИДЕО)

Hoва тура жешки видео снимки кои го запалија Инстаграм! Овој пат во прашање е српската фолк пејачка Миа Борисављевиќ, која ионака е позната по тоа што нема проблем да се покажува, па затоа своевремено веќе ја видовме гола во нејзиниот прв спот во кариерата за песната „Како да не“. Сепак, тоа не е сè.

Миа се соблекува до гола кожа и на видеото кое осамна на Инстаграм.  Пејачката изведува жежок стриптиз среде шума, додека двајца возрасни мажи кришум ја гледаат.Миа најпрво ја соблече маичката, па фармерките и остана само по секси црвена долна облека од тантела.

А кога тргна да го откопчува и градникот, „задоволството“ за машките очи беше прекинато, затоа што како по непишано правило, секогаш ќе се појави некоја „будала“, која на останатите ќе им го расипе уживањето. Кога го здогледа, пејачката брзо се облече. И сето тоа беше дел од сцените во серијата „Сељаци“, во која тогаш младата и се’ уште неафирмирана пејачка Миа Борисављевиќ се појави во епизодна улога…

Погледнете како сето тоа изгледаше на видеото подолу.

ЕУРО 2020

Македонија