вторник, 14. јули 2020. Вести денес: 1
home Познати

Меси заработува многу пари, но неговото најголемо богатство е на овие фотографии

Меси заработува многу пари, но неговото најголемо богатство е на овие фотографии

Лионел Меси се дистанцираше од професионалните обврски и издвои време за своето семејство.

32-годишниот фудбалер моментално ужива на Карибите заедно со сопругата Антонела и трите мали синови – Тијаго, Матео и Чиро.

Меси заработува огромни суми на пари, но неговото најголемо богатство се наоѓа на овие фотогрфии, а тоа се децата и сопругата.