петок, 3. јули 2020. Вести денес: 199
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Што мисли Заев за Црвенковски и колку е Заев богат?

Во живо

Мицкоски на средби со граѓаните на Бутел

home Познати

Месец дена по раѓањето- ова е никогаш видената фотографија на Цеца како бебе, тогаш никој не ни знаел дека ќе стане ѕвезда (ФОТО)

Месец дена по раѓањето- ова е никогаш видената фотографија на Цеца како бебе, тогаш никој не ни знаел дека ќе стане ѕвезда (ФОТО)

Малкумина имале прилика да ја видат познатата српска пејачка Светлана Цеца Ражнатовиќ како изгледала како бебе.

Иако за пејачката која 30 години е на музичката сцена речиси се се знае, малкумина ја имаат видено Цеца како изгледала како дете, особено како бебе.

Таа на фотографијата е во рацете на своите мајка и татко и е направена пред повеќе од 40-тина години.

Според српските медиуми Цеца на фотографијата едвај да имала месец ден, а ви тоа време ниту нејзиниот татко Зоран, ниту мајката Мирјана можеле да пречувствуваат дека таа ќе биде позната пејачка.

Парламентарни избори 2020