четврток, 28. октомври 2021. Вести денес: 127
home Познати

Меркел, Клинтон и Могерини во бикини: Моќните политичарки во најопуштеното издание (ФОТО)

Меркел, Клинтон и Могерини во бикини: Моќните политичарки во најопуштеното издание (ФОТО)

Тие се најмоќните дами на планетата и секогаш ги гледаме конзервативно облечени, на службена должност.

Но, што се случува кога папараците ги фаќаат во костим за капење? Па, се знае, ексклузивна вест во светот!

Ангела Меркел, Федерика Могерини и Хилари Клинтон, вака изгледаат во бикини.

Најнови вести

Локални избори 2021