сабота, 16. октомври 2021. Вести денес: 66
home Познати

Мелита ужива во Дубаи, му се врати на Виктор?!

Мелита ужива во Дубаи, му се врати на Виктор?!

Мелита Ракичевиќ периодов ужива на заслужен одмор во Дубаи. На фотографиите кои што ги објавува на социјалните мрежи поранешната водителка позира сама, но пред повеќе од еден месец во интервју за „Бекстејџ“ откри дека поранешниот дечко Виктор живее во Дубаи, па од тука се наметнува прашањето дали зад објективот стои токму тој или Мелита е сама на патување.

Инаку, Мелита и Виктор неколкупати до сега раскинуваа и повторно ја обновуваа романсата, а водителката неодамна откри дека токму тој бил љубовта на нејзиниот живот и истакна оти е горда што на овие години имала можност да доживее нешто толку големо, емотивно и филмско.

Коронавирус