недела, 2. април 2023. Вести денес: 17
home Познати

Мелита се огласи по објавите дека ја побарале за жена на Санторини (ФОТО)

Мелита се огласи по објавите дека ја побарале за жена на Санторини (ФОТО)

Откако викендов поранешната водителка Мелита, сподели кратко видео од одморот на Санторини, на кој светна прстен и сите помислија дека се вери, денес се огласи и самата таа .

Имено на „Инстаграм“ Мелита ја демантираше ваквата вест.

Таа вчера сподели видео на кое се гледа дека се држи за рака со маж, кој таа сакаше да остане во тајност и покажа прстен, а денес се огласи со демант дека написите за свршувачката се лудост.

 

Категорично напиша „не“, а дополни и со еден емотикон кој „плаче од смеа“ и напиша дека тоа е лудост.