четврток, 27. февруари 2020. Вести денес: 17
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Познати

Меланија Трамп изгледа магично во прекрасниот црвен фустан (ФОТО)

Меланија Трамп изгледа магично во прекрасниот црвен фустан (ФОТО)

Меланија и Доналд Трамп ги поканија принцот Чарлс и војвотката Камила на вечера во Винфилд Хаус, резиденцијата на американскиот амбасадор во Велика Британија.

На свеченоста во Лондон, првата дама на САД носеше впечатлив црвен фустан од Живанши.

 

Најнови вести