сабота, 4. февруари 2023. Вести денес: 11
home Познати

Меланија Трамп го промени имиџот- станува русокоса (ФОТО)

Меланија Трамп го промени имиџот- станува русокоса (ФОТО)

Првата дама на САД, Меланија Трамп, во своето најново интервју за „Фокс њуз“ се појави со нов имиџ.

Сопругата на Доналд Трамп ја променила бојата на косата, давајќи ѝ посветол тон.

Многумина во коментарите на социјалните мрежи посочија дека Меланија полека станува русокоса.