понеделник, 1. март 2021. Вести денес: 88
home Познати

Меланија секогаш беспрекорна: Се појави во совршен капут, но сите ја коментираат неговата цена (ФОТО)

Меланија секогаш беспрекорна: Се појави во совршен капут, но сите ја коментираат неговата цена (ФОТО)

Првата дама секогаш е беспрекорно стилизирана, а со своите појавувања предизвикува големо внимание. Со својот стајлинг овој пат успеа да гишокира сите.

Продолжувајќи ја традицијата која се негува уште од 1960 година, Меланија и нејзиниот сопруг присуствуваа на преземањето на елката која ќе ја украси Белата куќа.

За оваа прилика избра аутфит во црна боја и чизми со висока потпетица.

Она што привлече најмногу внимание е нејзиниот капут со цветен принт.

Без дилема ова е многу атрактивен модел, но она што речиси сите го коментираа е неговата цена. За оваа креација, првата дама издвоила дури 3000 долари.

Коронавирус