недела, 31. јули 2022. Вести денес: 45
home Познати

Меланија никогаш не добила повеќе критики: „Заборавивте да облечете градник или ја згрешивте пригодата“?

Меланија никогаш не добила повеќе критики: „Заборавивте да облечете градник или ја згрешивте пригодата“?

Илјадници луѓе учествуваа на годинашната прослава на Денот на независноста во Вашингтон, а најмногу внимание привлече како и секогаш, Меланија Трамп.

Овојпат таа облече фустан вреден 1.200 долари, но уште по првата фотографија следуваа лавина критики и брутални коментари.

Освен што прво „во очи“ падна дека Меланија не носи градник, многумина го споредија фустанот со парче хартија, ќебе, па дури и со модел во руски стил.

Други пак, ја поврзале со поддршка на Месецот на гордоста, додека пак трети биле сигурни дека Меланија ја згрешила пригодата и мислела дека е на Олимпијата.

 

Коронавирус