недела, 22. мај 2022. Вести денес: 96
home Познати

Мекрегор има две сестри, двете се русокоси, но кога ќе ја видите едната од нив ќе подзинете (ФОТО)

Речиси да нема човек да не слушнал за сестрата на Конор Мекгрегор еден од најдобрите УФЦ борачи на сите времиња.
Мекрегор има две сестри, двете се русокоси, но кога ќе ја видите едната од нив ќе подзинете (ФОТО)

Борецот со ирско потекло е актуелен шампион во лесна категорија и единствен кој има два различни појаси во исто време, а сето тоа ова придонесува да биде наречен легенда во овој спорт.

Но она што можеби не сте знаеле за Мекгрегор е тоа што тој има две сестри, Ерин и Ифа.

Blessed with the best?

A post shared by Aoife Mcgregor Elliott (@aoifemcgregor85) on

Тие две не се познати иако сакаат да се пробијат покрај својот брат, а повеќето ова значи за Ифа која е вистинска секс бомба.

She said what!!!! bitch please no one cares.. #proudsister #mybrother #idol

A post shared by Aoife Mcgregor Elliott (@aoifemcgregor85) on

Just call me nanny McPhee

A post shared by Aoife Mcgregor Elliott (@aoifemcgregor85) on

Таа неодамна лансираше на пазарот козметички бренд со нејзиниот потпис.

-Ако Конор може да ги оствари своите сонови, зошто не би можела и јас, вели Ифа во едно нејзино интервју, а како изгледаат тие погледнете во продолжение.

?

A post shared by Erin Mcgregor (@erinmcgregor123) on

Коронавирус