петок, 28. јануари 2022. Вести денес: 108
home Познати

Меган Маркл во бременоста нема да смее да го знае овој детаљ

Меган Маркл во бременоста нема да смее да го знае овој детаљ

Војвотката од Сасекс, Меган Маркл кога ќе биде бремена нема да смее да го знае полот на бебето.

Кралските правила се многу строги и мора да се почитуваат.

Иако не е познато дали Меган е бремена, принцот Хари во интервју за Би-Би-Си изјавил дека деца секако им се во план во блиска иднина.

Коронавирус