вторник, 25. јануари 2022. Вести денес: 84
АКТУЕЛНО

Црн рекорд: 2341 новозаразени, нови 26 починати од коронавирус

home Познати

Меган Маркл не ни сонувала дека ќе наиде на вакви проблеми

Меган Маркл не ни сонувала дека ќе наиде на вакви проблеми

Откако стана војвотка од Сусекс, бившата американска актерка Меган Маркл не ни сонувала дека ќе се нарушат односите со луѓето кои и биле блиски пријатели пред да го сретне принцот Хари.

37 годишната актерка не е во состојба да процени на кој пријател може во потполност да му верува.

“Меган изгуби контакт со неколку најблиски пријатели и поради ова и е многу тешко. Едноставно не знае на кого може да му верува”, изјавил извор за магазинот “Пипл”.

Со толку “блиски извори” кои споделуваат детали од нејзиниот приватен живот со медиумите, јасно е зошто Меган се труди точно да процени кој од нејзините пријатели никогаш нема да изнесе некој “сочен детал” во медиумите.

Кога станува збор за семејството, Маркл и верува единствено на својата мајка Дорија која неодамна се пресели во Лондон за да бидат поблиску.

Коронавирус