сабота, 4. февруари 2023. Вести денес: 47
home Познати

Меган Маркл го планира потомството: На принцот Хари му ги забрани овие работи

Меган Маркл го планира потомството: На принцот Хари му ги забрани овие работи

Меган Маркл го натерала принцот Хари пред нивната свадба да престане да пуши. Но, не го направила само тоа, некогашната актерка својот иден сопруг го наговорила да го намали пиењето алкохол за да добијат дете што поскоро.

Њујорк Дејли Њус пишува дека кралската двојка веднаш по свадбата во мај сака да почне да работи на потомството.

Меган решила да ги преземе тие чекори за да биде спермата на Хари што поквалитетна. Наводно принцот ослабнал околу 5 килограми бидејќи вежба и се обидува да ја доведе во топ форма.

Освен тоа, Меган својот Хари го наговара и да јаде здраво. Познато е дека тој обожава гумени бомбони и пржено пилешко, а Меган сега се обидува во неговиот живот да внесе некои здрави навики.