понеделник, 9. декември 2019. Вести денес: 35
home Познати

Меган Маркл ги соблече ракавиците, а целиот свет подзина- овој детаљ никој не го очекуваше на нејзината рака (ФОТО)

Меган Маркл ги соблече ракавиците, а целиот свет подзина- овој детаљ никој не го очекуваше на нејзината рака (ФОТО)

Неодамна Меган Маркл се појави за прв пат во јавноста по породувањето, а јавноста буквално се воодушеви од нејзиниот изглед.

Војвотката од Сасекс била облечена во тегет боја од глава до пети, а сето тоа го интонирала во ракавици во исти тон.

Но, јавноста останала во неверување откако таа ги соблекла ракавиците, а на нејзината рака блескал нејзиниот свршенички прстен стар две години.

Имено прстенот Хари во 2017 година и го подарил на Меган, а истиот има два дијаманти од личната колекција на неговата покојна мајка принцезата Дајана.

Сепак медиумите откриваат дека истиот прстен има претрпено корекции бидејќи има додадено неколку дијамантски додатоци.

Оваа „обнова“ според медиумите чинела околу 4 илјади фунти.