сабота, 28. јануари 2023. Вести денес: 69
home Познати

Меган Фокс конечно се разведе: „Виновни се некои ненадминливи разлики“

Меган Фокс конечно се разведе: „Виновни се некои ненадминливи разлики“

Како што пренесуваат американските медиуте, развдото поминал без никакви проблеми, па поранешните сопружници се раздвоиле на цивилизиран начин.

Што се однесува околу старателството, актерката истакнала дека нејзиниот поранешен сопруг и таа имаат подеднаков удел во нивното воспитување и одгледување.

Актерката инаку прва поднела документи за развод велејќи дека „виновни се некои ненадминливи разлики“.

Да потсетиме, американската актерка и модел во моментов е во емотивна врска со раперот Мачин Ган Кели. Тие неодамна направија заедничка тетоважа со специјалната порака „најтемната бајка“.