вторник, 7. февруари 2023. Вести денес: 119
АКТУЕЛНО

Расте бројот на загинати во Турција и Сирија, спасувачите во трка со времето

home Познати

Меган Фокс ја објави првата фотографија со новото момче, а веднаш следеше рекација од нејзиниот бивши сорпуг

Меган Фокс ја објави првата фотографија со новото момче, а веднаш следеше рекација од нејзиниот бивши сорпуг

Меган Фокс по разводот од Брајан Остин Грин потврди дека е во врска со младиот рапер Машин Ган Кели.

Меган на својот „Инстаграм“ ја објави и првата заедничка фотографија со новото момче.

„Дечкото е толку убав што боли. Моето срце е твое“, напиша таа во описот на црно – белата фотографија.

 

View this post on Instagram

 

Achingly Beautiful Boy… My heart is yours ?♥️?

A post shared by Megan Fox (@meganfox) on

Не требаше да помине време за да нејзиниот поранешен сопруг индректно реагира на оваа објава.

Тој на социјалните мрежи објави неколку фотографии од синовите кои ги доби во брак со Меган Фокс, како и од синот кој го доби од првиот брак.

„Дечки, толку сте убави што боли. Моето срце е ваше“, напиша тој во описот.

 

View this post on Instagram

 

Achingly beautiful boys…… My heart is yours

A post shared by Brian Austin Green (@brianaustingreen) on