петок, 29. септември 2023. Вести денес: 0
home Познати

Медиумите удрија по пејачката: Кога ќе дознаете на што потрошила Пријовиќ 5 просечни плати ќе се онесвестите (ФОТО)

Медиумите удрија по пејачката: Кога ќе дознаете на што потрошила Пријовиќ 5 просечни плати ќе се онесвестите (ФОТО)

Идната снаа на Лепа Брена и позната пејачка Александра Пријовиќ во Мадрид овие денови ја запозна модната стилистка Ана Антиќ која е ќерка на фудбалерот Радомир Антиќ.

Miami??

A post shared by Aleksandra Prijovic (@aleksandraprijovic) on

Антиќ инаку која и е стилистка на Андријана Лима и американската актерка Сијен Милер овој пат реши да се погрижи и за Пријовиќ.

?

A post shared by Aleksandra Prijovic (@aleksandraprijovic) on

Но ова нејзино грижење многу ја чинеше пејачката која не ги жали парите на облека, па така лимитираниот фустан од Диор Пријовиќ ја чинеше 1.500 евра, додека нејзините сандали од истиот бренд се 800 евра.

Српските медиуми пишуваат дека и доколку се земе предвид просечната плата во Србија од 450 евра, таа потрошила 5 просечни плати на облека, погледнете.

@anaantic ?‍♀️❤ #style #dior #fashion #madrid #shoppingday

A post shared by Aleksandra Prijovic (@aleksandraprijovic) on

Најнови вести