вторник, 20. април 2021. Вести денес: 0
home Познати

Мечот го фрлија во сенка овие две с*кс бомби- по овие албански новинарки фудбалерите искршија врат, обожуваат да не носат градник

Мечот го фрлија во сенка овие две с*кс бомби- по овие албански новинарки фудбалерите искршија врат, обожуваат да не носат градник

Белградска Црвена Ѕвезда ја освои Тирана вчеравечер и обезбеди трето коло во квалификациите за Лигата на шампионите, но триумфот на црвено-белите остана во сенка на неверојатно сексапилните албански новинарки кои беа на трибините.

Поради пандемијата со коронавирус мечот се одигра на празен стадион, а можност во живо да го гледаат мечот имаа само управите на клубовите и новинарите, а таму неколку Албанки кои ќе ве превртат со својата убавина.

 

View this post on Instagram

 

Let’s Win This Game Boys !

A post shared by ???? ???? (@adel_lami) on

 

View this post on Instagram

 

24/7

A post shared by ???? ???? (@adel_lami) on

 

View this post on Instagram

 

She is a happy girl, you just need to make her extra happy now !

A post shared by ???? ???? (@adel_lami) on

 

View this post on Instagram

 

Summer love …

A post shared by ???? ???? (@adel_lami) on

 

View this post on Instagram

 

1% Devil 99% Angel … or depends who’s asking…

A post shared by ???? ???? (@adel_lami) on

 

View this post on Instagram

 

I think Tirana will win, you? ❤️ @butik_barze amazing dress @makeupbyelona te dua ❤️

A post shared by Leila Kraja (@leikraja) on

 

View this post on Instagram

 

Them polka dots ? @prettylittlething

A post shared by Leila Kraja (@leikraja) on

 

View this post on Instagram

 

Orange, orange, orange ?

A post shared by Leila Kraja (@leikraja) on

 

View this post on Instagram

 

You were saying? ?

A post shared by Leila Kraja (@leikraja) on

 

View this post on Instagram

 

My mood today chaos ??‍♀️ (this one has better lightning) Gezuar ?? i love these shoes @londonstore.al

A post shared by Leila Kraja (@leikraja) on

Коронавирус