среда, 5. октомври 2022. Вести денес: 128
home Познати

МАЖИТЕ ВО ТРАНС: Популарната старлета едвај може да ги „сокрие“ огромните гради! (ФОТО)

МАЖИТЕ ВО ТРАНС: Популарната старлета едвај може да ги „сокрие“ огромните гради! (ФОТО)

Популарната старлета, Сораја Вучелиќ не престанува да провоцира со својот бомбастичен изглед.

Иако времето се уште е стдудено, Сораја на социјалната мрежа на Инстаграм продолжува да објавува провокативни фотографии.

После учеството во реалното шоу, ја доби титулата најсексипилната плејбој зајачица на овие простори. Црногорската убавица ужива во пластичната хирургија, играњето со фотошоп, брендираните парчиња облека, како и во егзотичните патувања.

Ако се суди според последните објави, Сораја моментално ужива на патување, а своите следбеници секојдневно ги изненадува со разголени фотографи.

-Твојата фотографија ми го разубави денот. Убава си, но имаш гради поголеми од главата, се само дел од коментарите на социјалните мрежи.

Нормално, Сораја исто како и светските ѕвезди никогаш не се впушта во расправии со своите следбеници. Атрактивната старлета на Инстаграм ја следат повеќе од 420.000 фанови, а додека таа никого не следи.

Најнови вести

Коронавирус