среда, 27. октомври 2021. Вести денес: 154
home Познати

Мажите се луди по оваа секс бомба: Се сликаше гола само за нив (ФОТО)

Мажите се луди по оваа секс бомба: Се сликаше гола само за нив (ФОТО)

Инстаграм ѕвездата повторно ги оставила своите фанови без здив откако го исполнила нивниот предизвик и се фотографирала топлес покрај автопат.

Даниели Ајала, мејкап артист и инфлуенсерка со повеќе од 1,6 милиони следбеници, одлучила да отпочне предизвик на својот Инстаграм профил.

Секоја недела, 25-годишната Ајала добива разни предизвици од своите фанови, а таа го исполнува оној кој ќе добие најмногу лајкови.

Локални избори 2021