понеделник, 25. октомври 2021. Вести денес: 104
home Познати

Мажите полудеа поради секси календарот на оваа УФЦ убавица: Како да го купиме, а да не нѐ убијат жените? (ФОТО)

Мажите полудеа поради секси календарот на оваа УФЦ убавица: Како да го купиме, а да не нѐ убијат жените? (ФОТО)

Американската УФЦ натпреварувачка Андра Ли ги препоти момците кои ја следат на нејзиниот Инстаграм профил откако го сподели календарот за 2020 година на кој провокативно позира.

Андреа и нејзината желба да ги открие сите страници од календарот буквално ги раздрма мажите кои ја следат на нејзиниот Инстаграм профил, особено споделувајќи ја првата фотографија почнувајќи од месец април.

Мажите веднаш започнаа да коментираат под фотографиите, а дел од нив не беа ниту малку за потценувања.

-Како да го купиме, а да не не убијат нашите жени, прашуваат фановите.

Андреа инаку се натпреварува во лесна категорија и го носи прекарот КГБ, а во 2018 година беше и жртва на семејно насилство. Нејзиниот сопруг кој и беше и нејзин тренер наводно ја давел и и гасел цигари од нејзиното тело.

 

View this post on Instagram

 

I have fun being sexy and tough at the same time ??? See me fight feb 8 #ufchouston

A post shared by Andrea Lee (@andreakgblee) on

Но очигледно сето тоа е зад неа, а доказ се овие фотографии.

Локални избори 2021