петок, 22. ноември 2019. Вести денес: 8
home Познати

Мажите полудеа по жешката плавуша од спотот „Фаворито“, а ретко кој знае чива ќерка е таа (ФОТО)

Мажите полудеа по жешката плавуша од спотот „Фаворито“, а ретко кој знае чива ќерка е таа (ФОТО)

Ксенија е вистинска убавица, а талентот го наследила од нејзиниот познат татко.

Женскиот состав “Hurricane” на музичкта сцена успеа да се пробие со песната “Favorito”, која стана една од најслушаните нумери оваа година, а на ЈуТјуб каналот брои повеќе од 11,5 милиони прегледи.

Станува збор за Ксенија Кнежевиќ (24), девојка која на многу и падна на око, но мало кој знае чива ќерка е таа.

Станува збор за Ненад Кнежевиќ Кнез кој покрај Ксенија има уште една ќерка, Андреа (21). Пејачот многу пати истакнуваше дека е горд на нив и дека е задоволен од тоа што постарата ќерка Ксенија тргна по неговите стапки.

-Секогаш сум ги поддржувал во се. Нормално и они знаат да бидат како сите деца, но се одговорни. Она што од нив е тоа што барам секогаш да ми се јават, каде и да се и со кого и да се. Било што да е… да кажат: „Тука сме. Добри сме“. Покрај тоа тие имаат обврски кои треба да ги завршат, така се воспитани. А јас им сум подршка во се што прават. Тие следат некои нивни инстикти, а ако јас можам на било кој начин да им помогнам, тука сум, рекол Кнез во една прилика.

Најнови вести