сабота, 4. февруари 2023. Вести денес: 0
home Познати

„Мажите полудеа по нејзините брадавици“: 18 години помладата сопруга на Сајмон облече бикини и ја покажа сексапилноста (ФОТО)

„Мажите полудеа по нејзините брадавици“: 18 години помладата сопруга на Сајмон облече бикини и ја покажа сексапилноста (ФОТО)

Осумнаесет години помладата сопруга Лорен Силверман (41) на членот на британското Х- фактор Сајмон Кауел кој има 59 години е на одмор со нејзиното момче на Барбадос.

Парот ужива во друштво на нивниот четири годишен син Ерик, а англиската убавица реши да ги почести папараците па им приреди мало изненадување.

Имено таа облече сексапилен костим за капење од кои и се познаваа брадавиците, а по објавувањето на фотографиите тие станаа виртуелен хит.