вторник, 1. декември 2020. Вести денес: 2
home Познати

Мажите полудеа по неа: Таа е најзгодната учесничка во „Задруга“ годинава (ФОТО)

Мажите полудеа по неа: Таа е најзгодната учесничка во „Задруга“ годинава (ФОТО)

Во „Задруга 3“ учествува Ива Гргуриќ од Хрватска.

Таа е дефинитивно најзгодна учесничка во реалното шоу годинава.

Иако многумина го спорат нејзиниот морал, со оглед на тоа дека призна какви работи правела во минатото, на Ива никој не може да и замери ништо за изгледот.

Таа е вистинска “бомба“, а мажите полудеа по неа.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Iva Grgurić (@iva_grguric) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Iva Grgurić (@iva_grguric) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Iva Grgurić (@iva_grguric) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Iva Grgurić (@iva_grguric) on

 

View this post on Instagram

 

Dubrovnik on fire ?

A post shared by Iva Grgurić (@iva_grguric) on

 

View this post on Instagram

 

Let’s get drunk ??

A post shared by Iva Grgurić (@iva_grguric) on

 

View this post on Instagram

 

Laganini ?☀️⛱#laganinibeachclub #trogir #livingmylife #happywoman

A post shared by Iva Grgurić (@iva_grguric) on

Најнови вести

Коронавирус