вторник, 26. мај 2020. Вести денес: 0
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Познати

Мажите подзинаа, жените и завидоа: Пејачката на групата Колонија облече прекратко фустанче, а од овој детаљ на фановите им испаднаа очите

Мажите подзинаа, жените и завидоа: Пејачката на групата Колонија облече прекратко фустанче, а од овој детаљ на фановите им испаднаа очите

Пејачката на познатата хрватска група „Колонија“ Индира Левак ги почести фановите на нејзиниот Инстаграм профил со провокативна фотографија.

Станува збор за фотографија на која таа е облечена во кратко фустанче истакнувајќи ги провокативните долги нозе.

-Каква ноќ, каква енергија, ви благодарам луѓе, ви праќам бакнежи, објави под фотографијата пејачката.

Фановите веднаш започнаа да и упатуваат стотици коментари на нејзина сметка, а најголем дел од машката популарност буквално полуди по нејзините нозе.

„Јас само гледам добра нога“, „Уф која нога“, „Очите ми се превртија наопаку“, „Топ над топовите“, „Ова е од нашите простори?“, се само дел од коментарите.

Коронавирус