среда, 28. септември 2022. Вести денес: 60
home Познати

Мажите подзинаа откако ја видоа Анастасија Ражнатовиќ во минијатурно бикини од позади: Овие атрибути се од „мајка природа“ (ФОТО)

Мажите подзинаа откако ја видоа Анастасија Ражнатовиќ во минијатурно бикини од позади: Овие атрибути се од „мајка природа“ (ФОТО)

Младата пејачка Анастасија Ражнатовиќ пред неколку дена отпатува во топлите краеви далеку од Европа и Балканот.

Од таму таа секојдневно ги почестува фановите со фотографии од тропските убавини на Малдивите, а особено денеска фановите беа изненадени од нејзината најнова фотографија во минијатурно бикини.

Неколкуте фотографии веднаш наидоа на позитивни коментари, а покрај во огледалото, Анастасија објави и фотографии од базенот каде е буквално гола и мокра.

Особено мажите подзинаа откако ја видоа пејачката свртена од позади, погледнете:

Коронавирус