сабота, 1. октомври 2022. Вести денес: 26
home Познати

Мажите подзинаа: Ирина Шајк направи селфи во провидна маица- градите на видик (ФОТО)

Мажите подзинаа: Ирина Шајк направи селфи во провидна маица- градите на видик (ФОТО)

Ирина Шајк важи за една од најубавите жени на планетата.

Руската манекенка секојдневно ги користи социјалните мрежи, а на Инстаграм објави нова провокативна фотка.

Убавата Ирина направи селфи така што позираше во провидна. Нормално, со тоа најмногу ги воодушеви мажите.

Фотографијата веднаш стана хит на социјалните мрежи, па само за еден ден собра повеќе од 500.000 лајкови.

New @intimissimiofficial bodysuit arrived? Love it❣️ #timeforpassion

A post shared by irinashayk (@irinashayk) on

Најнови вести

Коронавирус