понеделник, 25. септември 2023. Вести денес: 74
home Познати

Мажите низ целиот свет му завидуваат: Сопругата на Синиша Михајловиќ облече бикини и ги покажа џиновските гради (ФОТО)

Мажите низ целиот свет му завидуваат: Сопругата на Синиша Михајловиќ облече бикини и ги покажа џиновските гради (ФОТО)

Сопругата на Синиша Михајловиќ во петтата деценија од својот живот изгледа повеќе од фантастично, а на овие фотографии и завидуваат многу млади девојки.

??❤??

A post shared by Arianna Rapaccioni Mihajlovic (@ariannamihajlovic) on

Но освен девојките, на Михајловиќ му завидуваат и многу мажи на светот бидејќи ја има една од најсексапилната сопруга која му родила пет деца.

? Ci vorrebbe il mare …..?

A post shared by Arianna Rapaccioni Mihajlovic (@ariannamihajlovic) on

Најновите фотографии на јахта направија вистински бум на социјалните мрежи додека убавата Аријана уживала во убавините на морето и плажата, погледнете.

??‍♀️ ……in fondo al mar …..??‍♀️

A post shared by Arianna Rapaccioni Mihajlovic (@ariannamihajlovic) on

?

A post shared by Arianna Rapaccioni Mihajlovic (@ariannamihajlovic) on

Најнови вести