вторник, 19. октомври 2021. Вести денес: 187
home Познати

Мажите не заспаа цела ноќ од глетката: Жена од султана позираше во минијатурна танга на плажа во Мајами, има задник од „милион долари“

Мажите не заспаа цела ноќ од глетката: Жена од султана позираше во минијатурна танга на плажа во Мајами, има задник од „милион долари“

Атрактивната пејачка Тијана Милентијевиќ попозната како „Жена од султана“ веќе некое време е во Америка, а последната нејзина фотографија и тоа како го привлече целото медиумско внимание.

Имено пејачката секое слободно време од турнејата во САД го користи за да се одмори и да ужива особено на плажите во Мајами.

И додека овој пат уживаше на една од плажите, таа се фотографираше во минијатурна танга и веднаш сподели со фановите на Инстаграм како ужива.

На фотографијата таа веднаш доби над 31 илјади лајкови, а нема сомнение дека мажите не заспале цела ноќ од оваа глетка, погледнете:

Најнови вести

Локални избори 2021