четврток, 28. септември 2023. Вести денес: 116
home Познати

Мажите му завидуваат на Статам што има ваква сопруга: Роузи примамува воздишки во жешка долна облека (ФОТО)

Мажите му завидуваат на Статам што има ваква сопруга: Роузи примамува воздишки во жешка долна облека (ФОТО)

Сопругата на актерот Џејсон Статам, познат по улогите во акционите филмови, Роузи Хантингтон Вајтли, облече црвен градник и гаќички и ја промовираше новата линија за долна облека.

-Се чувствувам опуштено. Новата колекција на долна облека набрзо доаѓа, напиша манекенката во описот за фотографијата, а нејзините следбеници коментирале дека на неа сè е совршено и нема ниту еден недостаток.

Џејсон пак, не сака да зборува многу за својата врска, но сепак истакна дека Роузи е одлична девојка и дека се многу среќни заедно.

Најнови вести