понеделник, 1. август 2022. Вести денес: 0
home Познати

Мажите ќе паднат во несвест: Милица Тодоровиќ по операцијата изгледа по с*кски од било кога- совршениот задник е мелем за очи (ФОТО)

Мажите ќе паднат во несвест: Милица Тодоровиќ по операцијата изгледа по с*кски од било кога- совршениот задник е мелем за очи (ФОТО)

Српската пејачка Милица Тодоровиќ за време на изолацијата оваа пролет толку многу ослаби што сега е речиси непрепознатлива.

Феноменалниот нејзин изглед сега таа го покажа во емисијата „Гранд Специјал“ каде таа буквално блескаше.

foto: Antonio Ahel/ATAImages

Фановите  веднаш ја забележаа нејзината витка става, особено откако се заврти уживаа во глетката на нејзиниот совршено обликуван задник.

foto: Antonio Ahel/ATAImages

Инаку неодамна пејачката имаше и операција на носот, поради здравствени проблеми, а сега како што неодамна објави во емисијата „Амиџи шоу“ едвај се опоравува и диши, а сака и да си го врати стариот нос, но секако поради здравствени проблеми тоа не е можно…

Коронавирус