вторник, 15. јуни 2021. Вести денес: 28
home Познати

МАЖИТЕ ИМАА ШТО ДА ВИДАТ: Нивес клекна на коленици и…(ФОТО)

МАЖИТЕ ИМАА ШТО ДА ВИДАТ: Нивес клекна на коленици и…(ФОТО)

Бујната старлета Нивес Целзиус покажа какви вежби прави наутро за да остане во форма, но на сите им „падна“ во очи еден друг детаљ.

Имено старлетата клекна на коленици, а градите само што не и испаднаа од малото и тесно топче кое го носеше.

ЕУРО 2020

Македонија