петок, 23. октомври 2020. Вести денес: 21
home Познати

Мажите благодарни на ветерот: Дувна и го крена фустанот на убавата Моника (ФОТО)

Мажите благодарни на ветерот: Дувна и го крена фустанот на убавата Моника (ФОТО)

Славната актерка Моника Белучи (54) го помина велигденскиот викенд во Италија.

За време на прошетката по плажата, таа случајно покажа премногу, а виновен беше ветерот кој го крена лесниот фустан со шлиц  што го носеше.

Со грациозност, актерката успеа да ги собере краевите на фустанот, а притоа и во такво издание да изгледа женствено и секси, но далеку од вулгарно.

 

Коронавирус