недела, 2. октомври 2022. Вести денес: 64
home Познати

Мажите беа луди по злобната Руби: Актерката денес е баба, а уште е заводничка (ФОТО)

Мажите беа луди по злобната Руби: Актерката денес е баба, а уште е заводничка (ФОТО)

Барбара Мори, актерката која го глумеше ликот на Руби беше сон на повеќето мажи, а се покажа дека тоа и понатаму не се менува.

Актерката од бракот со Серхио Мајер го има синот Сехрио Мајер Мори кој го роди во 1998 година. Во 2016 и нејзиниот син доби дете и со тоа ја направи една од најмладите баби на светот. Барбара тогаш имаше 38 години.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Barbara Mori (@delamori)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Barbara Mori (@delamori)

Најнови вести

Коронавирус