четврток, 2. декември 2021. Вести денес: 200
home Познати

Мажи плакнете очи: Ќерката на Цеца облече минијатурно бикини, а на плажа во Монте Карло сите гледаа во нејзините гради (ФОТО)

Мажи плакнете очи: Ќерката на Цеца облече минијатурно бикини, а на плажа во Монте Карло сите гледаа во нејзините гради (ФОТО)

Ќерката на Цеца, Анастасија Ражнатовиќ во моментов е на летен одмор во Монте Карло, а фановите на социјалните мрежи секојдневно плакнат очи од нејзините провокативни фотографии.

Младата пејачка која е наследничка на Цеца позирајќи во златно бикини ја покажа идеалната фигура.

Таа каде и да се појави привлекува големо внимание со нејзиниот провокативен изглед и секси тело, погледнете.

Коронавирус