сабота, 24. јули 2021. Вести денес: 57
home Познати

Марко Шијан ги омекна своите следбеници со новата фотографија на Бојана: Идната мајка гордо го покажа трудничкото стомаче (ФОТО)

Марко Шијан ги омекна своите следбеници со новата фотографија на Бојана: Идната мајка гордо го покажа трудничкото стомаче (ФОТО)

Идната мајка Бојана Родиќ ретко споделува објави кои го покажуваат своето бремено стомаче, па сега нејзиниот партнер Мирко Шијан ги омекна сите на Инстаграм.

Имено, тој објави фотографија на која се гледа како неговата партнерка која го покажа трудничко стомаче.

Мирко со својот потег ги воодушеви сите на споменатата социјална мрежа, особено жените.

Бојана е видно насмеана и среќна што наскоро ќе остане мајка.

Да потсетиме, Бојана Родиќ е во врска со синот на Гоца Божиновска, Мирко Шијан, со кого го чека своето прво дете. Таа веќе се преселила во семејната куќа во Сурчин.

Коронавирус